سبد خرید

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی + راهنمای خرید

در این مقاله می‌خواهیم درباره یکی از رایج‌ترین درب‌های برقی در جهان و به‌تبع آن در ایران یعنی درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی با شما دوست عزیز صحبت کنیم. نام دیگر این درب، درب اتوماتیک اسلایدینگ است که امروزه شما در بسیاری از فروشگاه‌ها، مراکز درمانی، مراکز آموزشی و … این مدل درب را مشاهده می‌کنید. ذکر این نکته در ابتدای این مقاله خالی از لطف نیست که برای اطلاع از آخرین قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس برقرار نمایید.

معرفی درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی

به نوعی درب که به نحو خودکار باز و بسته می‌شود و متریال اصلی ساخت آن شیشه است، درب اتوماتیک کشویی شیشه‌ای می‌گویند. این مدل درب‌ها به خاطر نمای زیبا، کاربرد فراوان و مشتری پسند بودنشان، در مکان‌های بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی ویژگی‌های کاربردی بالایی دارند و اگر این درب‌ها با کیفیت بالا همراه باشند، ویژگی‌های آن‌ها ارزش بیشتری پیدا می‌کند. یکی از درب‌های کشویی برجسته درب‌های کشویی شیشه‌ای است.

ویژگی برجسته درب شیشه‌ای کشویی به امکانات دیدی که ارائه می‌دهد محدود نمی‌شود، بلکه ارزش زیبایی بالاتری هم نسبت به بقیه درب‌های دیگر دارد. این درب‌ها بیشتر برای دهانه‌های کوچک به عنوان درب ورودی شرکت‌ها و ادارات استفاده می‌شود. شفافیتی که آن‌ها ارائه می‌دهند، فضای داخلی باکیفیت سالن را به راحتی برای بیرونی‌ها قابل مشاهده می‌کند و آن‌ها را در هنگام بازدید مشتاق و علاقه‌مند می‌کند. درب اسلایدینگ شیشه‌ای تبدیل به یک نماد زیبایی برای دفاتر شرکت‌ها شده‌اند.

ویژگی درب‌های اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی علاوه بر ظاهر زیبایی که ارائه می‌دهند، عملکرد بسیار خوبی را هم تضمین می‌کنند. این درب‌ها کاملاً اتوماتیک هستند و برای باز و بسته شدن مکرر استفاده می‌شود. زمان کار این درب‌ها را می‌توان به راحتی تنظیم کرد. باید عرض کنیم که نگهداری از درب شیشه‌ای کشویی اصلاً کار سخت و پیچیده‌ای نیست. درهای کشویی شیشه‌ای با عملکرد بسیار آسان و کارآمد درواقع یک راه‌حل عالی در سیستم درب ورودی هستند.

درب‌های کشویی اتوماتیک راه‌حلی فوق‌العاده در مناطقی هستند که شما نیاز به حرکت در ترافیک دارید؛ مانند درهای چرخشی، سیستم درب کشویی نزدیک شدن فرد را معمولاً از طریق یک سنسور تشخیص می‌دهد. با این حال، یک درب اتوماتیک کشویی به فضایی که عابران پیاده از آن نزدیک می‌شوند باز نمی‌شود. این برای مکان‌هایی با حجم بالای ترافیک متقابل مفید است.

درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی همچنین ایمنی درب اتوماتیک بیشتری را ارائه می‌دهند. از آنجایی که درها به صورت افقی باز می‌شوند، فرصت کمتری برای تصادفات مربوط به گیر افتادن عابران پیاده، گیر افتادن یا برخورد با باز و بسته شدن در وجود دارد. این می‌تواند یک نگرانی اصلی در مناطق شلوغ باشد، جایی که احتمالاً تعدادی از افراد از سمت باز شدن در عبور می‌کنند؛ و به همین دلیل است که اغلب درهای کشویی اتوماتیک را با ورودی سوپرمارکت‌ها و فرودگاه‌ها مرتبط می‌کنید. همچنین درب شیشه‌ای کشویی بیشتر در بین ساختمان‌های تجاری، مجتمع‌های خرید، دفاتر، شرکت‌ها و درب داخلی بین دو درب ورودی در هر فضا و مکانی محبوب است. درب‌ها در مراکز پیشرفته طراحی و تولید می‌شوند و استفاده از آن‌ها در فضاهای گوناگون حس مدرن بودن به آن مکان می‌بخشد.

 

ویژگی‌های امنیتی درب اتوماتیک اسلایدی

ایمنی و امنیت ساختمان خود را با این گزینه‌ها و ویژگی‌های امنیتی که در اکثر درب‌های اتوماتیک موجود است بالا ببرید:

1- خروج با تأخیر افراد از آن مکان
2- منبع تغذیه بدون وقفه (UPS)
3- شکست کامل یا جزئی برای خروج اضطراری

درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی

تنوع اجرایی درب اتوماتیک اسلایدی

در فرم استاندارد این گونه درب‌ها 2 درب ثابت و 2 درب متحرک وجود دارد. درهای متحرک در یک مسیر خطی باز و بسته می‌شوند.
برای نمونه، در مدل درب کشویی تلسکوپی چهار پنل قابل اجرا و دو عدد ثابت وجود دارد. دو پنل قابل اجرا در هر طرف درب وجود دارد که کشویی می‌شوند و روی پنل ثابت قرار می‌گیرند؛ بنابراین درب اتوماتیک شیشه‌ای مدل تخت تلسکوپی بیست درصد عرض بیشتری نسبت به مدل درب معمولی دارد.

اجزای اصلی اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی عبارت‌اند از:

موتور الکتریکی، مدار کنترل و تثبیت‌کننده، قفل‌برقی، منبع تغذیه، باتری پشتیبان (رادار با خاصیت صرفه‌جویی در انرژی)، سنسور تشخیص حرکت، تسمه انتقال نیرو، صفحه‌کلید دیجیتال با نمایشگر و عیب‌یاب خودکار.

عملکرد درب اتوماتیک شیشه‌ای

ابتدا برق 220 ولت از منبع تغذیه عبور می‌کند سپس برای مرکز تغذیه و کنترل موتور به برق 24 ولت تبدیل می‌شود. مدار کنترل عملکرد موتور و قفل الکتریکی را بر اساس داده‌های دریافتی از رادارها و سایر سنسورهای امنیتی کنترل می‌کند.

نحوه نصب درب اتوماتیک اسلایدی دو طرفه

درب کشویی دو طرفه برای دستیابی به این اهداف نصب شده است:

اول مدیریت و کاهش مصرف انرژی و تنظیم دمای محیط.
دوم، مدیریت و کنترل ترافیک.

یکی از مهم‌ترین مسائل در مورد نصب درب‌های کشویی دو طرفه، سیستم قاب آن‌هاست که باید آلومینیومی باشد (آلیاژ 6063). همچنین باید بتواند وزن شیشه را تحمل کند. موضوع بعدی فریم آن است. فریم‌ها نیز باید آلومینیومی (آلیاژ 6063) باشند زیرا دوام، استحکام، حفظ رنگ و قابلیت آنادایزینگ (آبکاری) این قاب‌ها مهم است.
فریم‌ها توسط لاستیک‌ها و نوارهایی با قابلیت ارتجاعی بالا، مهروموم شده‌اند تا بتوانند محیط را ایزوله کرده و از نفوذ گرد و غبار و آلودگی جلوگیری کنند.
در درب اتوماتیک اسلایدی اندازه دهانه درب فضای ورودی شماست. چهارچوب‌ها، باریک یا ضخیم هستند و این درب شیشه‌ای است که روی ریل قرار می‌گیرد. بدون فریمی که «فریم لس» نامیده می‌شود نیز قابل تهیه است.

می‌توان در خانه از درب شیشه‌ای استفاده کرد؟

نصب درب‌های اتوماتیک کشویی در خانه، آنقدرها هم که فکر می‌کنید سخت یا پرهزینه نیست و مزایای زیادی دارد که شاید قبلاً به آن‌ها فکر نمی‌کردید.
درب‌های اتوماتیک قطعاً به هر خانه‌ای رنگ لوکس می‌بخشند.
درب‌های اسلایدی ایمنی پیشرفته ارائه می‌شوند. درها به دلیل سیستم قفل الکترونیکی فوق‌العاده ایمن، هنگام بسته شدن کامل به طور خودکار قفل می‌شوند، به این معنی که اغلب ایمن‌تر از درب‌های کشویی سنتی هستند.
درب‌های اتوماتیک اسلایدی نهایت راحتی و کارایی هستند.
فریم اکثر درب‌های کشویی اتوماتیک از آلومینیوم ساخته شده‌ که می‌توان آن‌ها را با گزینه‌های مختلف لعاب و صدها رنگ و پرداخت مختلف سفارشی کرد تا کاملاً با سبک خانه شما مطابقت داشته باشد.

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی

عوامل مختلفی در قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدینگ تأثیرگذار است؛ که یکی از آن‌ها شیشه سکوریت نصب شده بر روی درب است؛ مثلاً اگر شما بخواهید از شیشه منحنی برای زیباتر شدن درب استفاده نمایید باید هزینه بالاتری بپردازید. زیرا نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای خمیده هزینه زیادی دارد اما تأثیر بسزایی در زیبایی فضا دارد. درب‌های اتوماتیک منحنی از زیباترین درب‌های اتوماتیک هستند و ظاهری منحصربه‌فرد برای ساختمان ایجاد می‌کنند. درب‌های اتوماتیک منحنی برای هتل‌ها و مکان‌های بزرگی که تبادل حرارت در آن‌ها مهم است، مهم است. نوع یراق‌آلات و موتور نیز در قیمت تأثیرگذار است.
اما بهترین کار این است که هر وقت تصمیم به خرید این درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلایدی گرفتید با تیم ما تماس برقرار نمایید تا از آخرین قیمت درب شیشه‌ای اسلایدی مطلع شوید و بتوانید خریدی مطمئن و باکیفیت را تجربه نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
Call Now Buttonمشاوره رایگان